• Fasádní barva na bázi silikátu, vyznačující se vysokou kryvostí a odolností proti škodlivinám v kyselém ovzduší, nekříduje. Barvu lze výborně aplikovat na minerální podklady, vápenopísková zdiva, zdiva z přírodního kamene bez výkvětů a na nosné silikátové nátěry. Je obzvláště vhodná k rekonstrukci uměleckých a památkových objektů.

  3 063,00 Kč
 • Modifi kovaná disperzně – silikátová fasádní barva. Pro rovnoměrné, pravidelné, přirozeně matné nátěry minerálních podkladů a starých nátěrů. Výborně kryje. Obzvláště vhodná ke sjednocujícím nátěrům ploch, které zaschly v nestejnoměrném barevném odstínu.

  1 534,00 Kč
 • Základní a krycí nátěrová hmota s křemenným pískem na bázi silikátu, podle DIN 18363. Plněný fasádní nátěr ke sjednocení povrchů. Obzvláště vhodný pro překrývání trhlin jako podkladní nátěr, mezinátěr i vrchní nátěr. Výborně se hodí jako penetrační nátěr zlepšující přilnavost pod krycími nátěry na bázi silikátů na neprodyšných a hladkých nebo leptaných...

  0,00 Kč
 • Lazurová barva na silikátové bázi, odpovídá DIN 18 363, připravená k okamžitému použití. Obzvláště vhodná jako „kosmetický přípravek“ při modernizaci, barevném oživení betonových podkladů a zdí z přírodního kamene. Osvědčila se obzvláště v oblasti památkové péče pro dosažení vápenného vzhledu, ale vhodná je též pro moderní fasády i vnitřní konstrukce.

  622,56 Kč