Spotřeba

Potřebuji izolovat m2
Potřebujete ks perimetru.
1.133 ks/m2

Kategorie

Informace

Prohlédnuté produkty

EPS 150 PERIMETER - Soklová deska Zobrazit větší

PERIMETER 30mm - 16ks/12m2/bal.
PERIMETER 40mm - 12ks/9m2/bal.
PERIMETER 50mm - 10ks/7,5m2/bal.
PERIMETER 60mm - 8ks/6m2/bal.
PERIMETER 80mm - 6ks/4,5m2/bal.
PERIMETER 100mm - 4ks/3m2/bal.
PERIMETER 120mm - 4ks/3m2/bal.
PERIMETER 140mm - 3ks/2,25m2/bal.
PERIMETER 160mm - 3ks/2,25m2/bal.
PERIMETER 180mm - 2ks/1,5m2/bal.
PERIMETER 200mm - 2ks/1,5m2/bal.

EPS 150 PERIMETER - Soklová deska

Isover EPS Perimetr je speciální typ desek z pěnového polystyrenu vypěňovaných do forem. Tato technologie zajišťuje deskám minimální nasákavost a mrazuvzdornost, a proto jsou desky určeny pro aplikace v trvalém styku s vlhkostí, zejména tepelné izolace základových desek a suterénních stěn objektu.

Rozměr:   600 x 1250mm / 1ks = 0,75 m2       

Uvedená cena za 1 m2

R = 0,035

Více

226,27 Kč vč. DPH

187,00 Kč bez DPH

226,27 Kč za m3

   Isover EPS Perimetr je speciální typ desek z pěnového polystyrenu vypěňovaných do forem. Tato technologie zajišťuje deskám minimální nasákavost a mrazuvzdornost, a proto jsou desky určeny pro aplikace v trvalém styku s vlhkostí, zejména tepelné izolace základových desek a suterénních stěn objektu. Desky jsou po obvodě opatřeny polodrážkou, která zamezuje izolačnímu oslabení ve spáře. Dodávají se v základních rozměrech 1250 x 600 mm v tloušťkách 20-200 mm. Desky jsou určeny pro aplikace do hloubky max. 4,5 m pod úrovní terénu. Pokud hledáte výrobek pro zateplení základových desek a spodní stavby a dobrým poměrem cena/výkon, je pro Vás Isover EPS Perimetr tím pravým. 

Izolační desky Isover EPS Perimetr jsou speciálním typem EPS desek napěňovaných do forem pro náročné tepelné izolace konstrukcí v přímém styku s vlhkstí. Tato technologie a používání speciálních surovin zajišťují deskám některé mimožádné vlastnosti. Desky se vyznačují zejména minimální nasákavostí, vysokou pevností v tlaku a mrazuvzdorností. Vyrábějí se v pevnostní třídě EPS 200 (zakázkově EPS 250) a je možno je používat i pro vysoce zatížené konstrukce. Jsou opatřeny povrchovým rastrem po 50mm pro rychlejší a přesnější dělení. Desky Isover EPS Perimetr není nutno stejně jako desky z extrudovaného polystyrenu XPS chránit hydroizolací. Moderní technologie zajišťuje stálou kvalitu a minimální energetickou náročnost výroby, což deskám zajišťuje výborný poměr cena/výkon. Veškeré desky EPS Isover se vyrábějí v samozhášivém provedení se zvýšenou požární bezpečností.* 
 


ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ PARAMETRY
HRANY Desky jsou standardně opatřeny polodrážkou.
*Samozhášivost EPS je zajištěna pomocí retardéru hoření na bázi polymeru. Izolační desky neobsahují HBCD. ** Objemová hmotnost je pouze orientační a je určena především pro potřeby statiky a výpočtu požárního zatížení.   *** Pro požární bezpečnost staveb je rozhodující zatřídění celých konstrukcí a systémů, EPS se nepoužívá bez nehořlavých krycích vrstev. Konkrétní aplikace musí splňovat obecné požadavky technických podkladů Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., platných technických norem a konkrétního projektu.
POUŽITÍ Izolační desky Isover EPS Perimetr jsou určeny pro tepelné izolace spodní stavby budov, zejména suterénních stěn, základových desek apod. Zde oceníme jejich pevnost v tlaku a odolnost proti působení vlhkosti. Hlavní funkce: Tepelná izolace spodní stavby, ochrana hydroizolace (nahrazují
BALENÍ, TRANSPORT, SKLADOVÁNÍ Izolační desky Isover EPS Perimetr jsou baleny do PE folie v balících max. výšky 500 mm. Desky musí být dopravovány a skladovány za podmínek vylučujících jejich znehodnocení. Neskladovat dlouhodobě na přímém slunci.   
ochrannou přizdívku). Desky se aplikují shodně jako desky XPS. Pokládají se v jedné vrstvě natěsno na vazbu. K lepení na hydroizolace se používají nejčastěji PUR lepící pěny, nebo bezrozpouštedlová lepidla na bázi asfaltu. Vodorovné aplikace se provádějí jako volně položené.
PŘEDNOSTI ■ velmi nízká nasákavost   ■ mrazuvzdornost   ■ vynikající tepelně izolační vlastnosti   ■ výborné mechanické vlastnosti    ■ minimální hmotnost   ■ jednoduchá zpracovatelnost   ■ dlouhá životnost   ■ ekologická a zdravotní nezávadnost   ■ biologická neutrálnost    ■ ekonomická výhodnost